FİRMAMIZ - VERTİSA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

VERTİSA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ, Türkiye’nin en yaygın kullanılan tıbbi atık bertaraf cihazları olan PROMED marka tıbbi atık sterilizasyon cihazlarının üreticisidir.

Aynı zamanda Türkiye, Avrupa ve Güney Amerika ülkelerinde birçok tıbbi atık sterilizasyon tesisi işletmecisidir.

2007 yılında “En yeni teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Vertisa Çevre Teknolojileri, geçen 12 yıllık süreçte Türkiye de, en büyük tıbbi atık sterilizasyon cihazı üreten firması olmayı başarmıştır.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vertisa Çevre Teknolojileri, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

Vizyonu ve doğru belirlenmiş hedefleri ile sürdürülebilir bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, Türkiye’nin yaratmış olduğu en büyük değerlerden biri olmanın bilinciyle, toplumsal sorumluluğu  da en üst düzeyde tutmaktadır.

HAKKIMIZDA

Vertisa Çevre Teknolojileri, stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

VERTİSA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ müşterilerine yüksek performanslı ürünler sunabilmek amacıyla, projelendirme aşamasında bilgisayar destekli tasarım programlarından yararlanmakta, üretim aşamasında da yüksek kalite ve hassasiyet için güncel teknoloji ile donatılmış ekipmanları kullanan profesyonel ekiplerle üretimini gerçekleştirmektedir.

Fabrikamız ISO9001, ISO14001 toplam kalite belgelerine, Ürünlerimiz ise Avrupa Birliği MDD (2017/745 Medikal Cihaz Direktifi) ve PED (2014/68/EU Basınçlı Kaplar Direktifi) direktiflerine göre ürün güvenliğini hedefleyen CE sertifikalarına sahiptir.

DEĞERLER

Dürüstlük ve güven,

İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

Çevre,

Daha yaşanılabilir ve sürdürübilir çevre için tüm çalışmalarımızı çevreye uygun bir şekilde gerçekleştiririz.

Gelişim,

Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

Çalışanlarımız,

Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

KÜRESEL VARLIK

Vertisa Çevre Teknolojileri, bilinçsiz tüketimin hızla arttığı ve yaşam alanlarımızın hızla kirlendiği dünyamızı korumak ve daha yaşanılır kılabilmek için çalışmaktadır.

Sanayileşmenin getirdiği çok çeşitlilik ve farklılıklar, atıkların yönetimi (tıbbi atıkların yönetimi)hususunda sürekli iyiliştirmeyi ve pratik çözümleri zarurui kılmaktadır. Bu doğrultuda Vertisa Çevre Teknolojileri olarak geliştirdiğimiz tıbbi atık sterilizasyon cihazı ve ekipmaları ile atıkların yönetiminde en hızlı ve en pratik çözümleri sunmayı çevremize karşı en büyük sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.

Çevreci bilinci ile üretimimizin gerçekleştiği fabrikamız ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemlerine, ürünlerimiz ise Avrupa Birliği MDD (93/42/EEC Medikal Cihaz Direktifi) ve PED (97/23/EEC Basınçlı Kaplar Dİrektifi) direktiflerine göre ürün güvenliği hedefleyen CE sertifikalarına sahiptir.