ANKARA FABRİKA

Ankara sanayiinin merkezinde, son teknoloji cihazlar ve üretim ekipmanları ile, 30 kişilik üretim ekibi ve çalışanları ile 1300 metre kare kapalı alanda tıbbi atık sterilizasyon sistemleri ve cihazları üretmektedir.

Tıbbi atık, tıbbi atık cihazları, otoklav poşetleri, kompost cihazı ve daha bir çok cihazın üretimini yapan firmamız tıbbi atık sektöründe dünya standartlarında imalat ve üretim yapmaktadır.

HATAY TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Hatay ilinde (Antakya, Altınözü, Defne, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 100 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Sağlık kuruluşları bünyesinde oluşan tıbbi atıklarin, oluştukları kaynaklardan toplanması taşınması sterilizasyon işlemi Hatay Büyükşehir Belediyesi ve firmamız ortaklığıyla yürütülmektedir. Hatay ilinin tüm ilçelerinden toplanan tıbbi atıklar günümüz teknolojileri ile geliştirilen son sistem sterilizasyon cihazları ile tıbbi atık sterilizasyon tesisinde sterilize edilmektedir.

BALIKESİR TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Balıkesir ilinde (Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 100 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Sterilizasyon aşamasında lisanslı, TSE onaylı araçlarla hizmet verilerek son sistem sterilizasyon cihazlarının kullanıldığı çevre izin lisanslı tesiste sterilize işlemi yapılmaktadır.

ORDU TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Ordu ilinde (Akkuş, Aybastı, Altınordu, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gürgentepe, Gölköy, Gülyalı, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 100 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Ordu merkez ve 19 ilçesinde olmak üzere tıbbi atık üreten tüm sağlık kuruluşları ve tıbbi atık üreten diğer kuruluşlarda oluşan tıbbi atıkları Ordu Büyükşehir Belediyesi ve firmamız işbirliğiyle yürütülen son derece özenli bir çalışmayla toplama taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Toplanan tıbbi atıklar Çevre ve Şehircilik Bakanlığından aldığımız çevre izin lisans belgesine sahip tıbbi atık sterilizasyon tesisimize getirilerek sterilize edilerek bertaraf edilmektedir.

ERZURUM TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Erzurum ilinde; Firmamızın ortaklığı ile 2012 yılı itibariyle (Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 100 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Oluşan tüm tıbbi atıklar, kaynaklardan toplanarak sterilizasyon işlemi yapılmaktadır.

MUŞ TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Muş ilinde; Firmamızın ortaklığı ile 2012 yılı itibariyle (Bulanık , Hasköy , Korkut , Malazgirt , Merkez , Varto) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 30 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Sterilizasyon aşamasında lisanslı, TSE onaylı araçlarla hizmet verilerek son sistem sterilizasyon cihazlarının kullanıldığı çevre izin lisanslı tesiste sterilize işlemi yapılmaktadır.

BİNGÖL TIBBİ ATIK STERİLİZASYON TESİSİ

Bingöl ilinde; Firmamızın ortaklığı ile 2012 yılı itibariyle (Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Merkez, Solhan, Yayladere, Yedisu) ilçelerinde bulunan tıbbi atık sterilizasyon tesisinde aylık ortalama 30 ton tıbbi atık toplanmakta ve bertaraf edilmektedir.

Sterilizasyon aşamasında lisanslı, TSE onaylı araçlarla hizmet verilerek son sistem sterilizasyon cihazlarının kullanıldığı çevre izin lisanslı tesiste sterilize işlemi yapılmaktadır.